Oferta

FERIE ZIMOWE POD ŚNIEŻKĄ | Ferie

Cena od 38 PLN

Zapraszamy Ferie Zimowe w Karkonosze .W willi  " PERŁA " znajdziesz przytulne pokoje z łazienkami TV tarasami ,internet WI-FI w przystępnych cenach przy dłuższych pobytach korzystne rabaty. Zorganizujemy Dla Ciebie i twojej Rodziny kulig ze świecami.

Czytaj więcej


MAJÓWKA POD ŚNIEŻKĄ WILLA " PERŁA " ZAPRASZA | Majówka

Cena od 40 PLN

ZAPRASZAMY NA WEEKEND MAJOWYODPOCZNIESZ W CISZY I SPOKOJU.ZAPEWNIAMY MIŁĄ  DOMOWĄ ATMOSFERĘ POBYT 4 DNI 30.04.2015 - 3.05.2015 tylko 199 zł/osoby DZIECI poniżej 10 lat 120 zł/dziecka za pobyt 4 dni  - w pokojach TV cyfrowa naziemna DVB-T   - internet bezprzewodowy WI-FI  

Czytaj więcej


WAKACJE POD ŚNIEŻKĄ | Wakacje

Cena od 37 PLN

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WAKACJE DO WILLI '' PERŁA '' U NAS ODPOCZNIESZ W CISZY I SPOKOJU ZAPEWNIAMY MIŁĄ DOMOWĄ ATMOSFERĘ Więcej info na www.perla.karpacz.pl

Czytaj więcej


WIOSNA POD " ŚNIEŻKĄ " WILLA PERŁA ZAPRASZA | Aktywny wypoczynek

Cena od 35 PLN

Zapraszamy na wiosenne wędrówki w Karkonosze .W willi  " PERŁA " znajdziesz przytulne pokoje z łazienkami w przystępnych cenach przy dłuższych pobytach korzystne rabaty.

Czytaj więcej


WIOSNA POD ŚNIEŻKĄ | Wiosna

Cena od 35 PLN

Zapraszamy na wiosenne wędrówki w Karkonosze

Czytaj więcej


JESIEŃ POD ŚNIEŻKĄ | Jesień

Cena od 75 PLN

ZŁOTA POLSKA JESIEŃ JEST UROKLIWA W KARKONOSZACH LIŚCIE PRZEBARWIAJĄ SIĘ CUDOWNIE. SPADAJĄ LIŚCIE I CENY,NA SZLAKACH TURYSTYCZNYCH MNIEJSZY RUCH A WIDOKI PRZEPIĘKNE. WILLA " PERŁA " W KARPACZU MA SPECJALNĄ OFERTĘ TYLKO DLA CIEBIE CENA POKOJU 2 OSOBOWEGO TYLKO 75 ZŁ/DOBĘ ZAPRASZAMY DO WILLI  " PERŁA " KTÓRA MA KAMIENNE SERCE DLA ZAKOCHANYCH I NIE TYLKO.

Czytaj więcej


SYLWESTER POD ŚNIEŻKĄ | Sylwester

Cena od 85 PLN

Przytulne pokoje z łazienkami tarasami TV internet.Pobyt 5 noclegów,termin dowolny.Cena 425 zł od osoby.

Czytaj więcej